Cadı Yasmine Galenorn Pdf E-Kitap Oku

Roman & Hikaye & Öykü Kitap Herif

Cadı Yasmine Galenorn

Cadı Yasmine Galenorn Pdf E-Kitap Oku

Cadı, Yasmine Galenorn’un kaleminden çıkmış fantastik kurgu türünde, okuyanları heyecanlandıracak 380 sayfalık bir kitap. Orijinal adı Witchling olan roman Martı yayınevinden çıkarılmış. İlgi çekici kapak tasarımıyla daha dokunduğunuz anda büyülemeye başlayacak.

Sisters Of The moon ( Ayın kardeşleri) adlı serinin ilk kitabı olan Cadı okuyucuyu maceralı bir yolculuğa çağırıyor. Yasmine Galenorn hayranları serinin diğer kitaplarını da alıp okumak isteyecek Cadı’dan sonra.

Eğlenceli bir konusu ve ilginç karakterleri gizem ve tutkuyu da içinde barındırıyor. Muhteşem, akılda kalıcı ve elinizden kolay bırakamayacağınız bu romanın büyüleyici havası sizi içine çekecek. Moda, tutku, seks, gizem bir arada toplanmış. Baştan çıkarıcı yarı insan yarı peri olan seksi ve zeki ajanlar ile bol aksiyon bulacaksınız sayfaları çevirdikçe. Okudukça şaşıracak, bir o kadar da büyüleneceksiniz.
Fantastik hikâyede yer altı ülkelerinin kötü kalpli lideri, Dünya’yı ve Öteki Dünya’yı ele geçirmeye çalışan Gölge Kanat ve adamları amaçlarına ulaşabilecekler mi? Delilah, Camille ve Menolly adlı yarı peri yarı insan olan üç kardeş onlarla nasıl mücadele edecek? Cadı Camille sihir yeteneklerine sahip içlerindeki en büyük kardeştir. Bu ilk kitap Camille’nin ağzından anlatılmaktadır. Babaları peri anneleri insan olan kardeşler yaşamakta oldukları Öteki Dünya’da farklı özelliklerinden dolayı da sıkıntı çekmektedirler. Yakın bir dostları olan Jocko adlı devin öldürülmesiyle olaylar zinciri başlamış olur.

Yasmine Galenorn’un Cadı romanı fantastik roman sevenlerin tarafından kaçırılmayacak bir fırsat. Sıkılmadan, akıcı bir dil ve ustaca bir üslupla yazılmış olan romanı okumaya başladığınızda elinizden bırakamayacak, bir sonraki sayfada olup biteni merak edeceksiniz.

Bir önceki yazımızda önerdiğimiz Final - Ygs-Lys Fizik Soru Bankası adlı kitabı da inceleyebilirsiniz.

İlgili kelimeler: ayın kardeşleri serisi kitapları pdf

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir